
Dierentuin dieren van Silk Clay
Met Silk Clay, Styropor eieren en saté stokjes maak je de leukste dieren. Kies je favoriete dier en bouw je eigen dierentuin!
Wat heb je nodig?
- Silk Clay
- Chenille draad 6 mm
- Styropor ei 3,7 cm
- Styropor ei 8 cm
- Sate stokjes
Zo maak je stap voor stap dieren van Silk Clay
Stap 1
Om ervoor te zorgen dat de dieren goed blijven staan, maak je eerst het skelet. Knip saté stokjes op de gewenste lengte en duw ze op de juiste plaats in de styropor vormen. Let op dat de stokjes voor de poten even lang zijn. Voor het hoofd gebruik je een styropor ei van 3,7 cm, voor het lijf een ei van 8 cm.

Stap 2
Bekleed het skelet met Silk Clay en gebruik Chenille draad voor details zoals de staart, hoorns e.d. De slang is overigens gemaakt door een stukje Chenille draad te bekleden met Silk Clay.
Je kunt de verschillende kleuren Silk Clay door elkaar kneden om je eigen kleur te maken. Bijvoorbeeld lichtbruin (meng rood, blauw geel en wit) of grijs (meng wit en zwart).

TIP
Wanneer je een lange staart maakt zonder een bloemstokje, laat de staart dan tegen iets aan leunen terwijl hij droogt. Zo krijg je er een mooie boog in.


